Archiv aktualit

ADRA Zlín hledá dobrovolníky

Dobrovolnické centrum ADRA Zlín momentálně hledá dobrovolníky pro seniory, děti nebo lidi se zdravotním postižením. Jestli máte zájem věnovat hodinu týdně potřebným, přijďte na INFORMAČNÍ SCHŮZKU, která se bude konat ve středu 11. října 2017 v 16 hodin v Domově pro seniory na Burešově.  číst dál »


Podzimní sportování

V sobotu 16. září se koná PODZIMNÍ SPORTOVÁNÍ od 14 hodina na farní zahradě. Po lítém boji bude následovat smířlivé opékání špekáčků. Špekáčky si přineste s sebou.Otevřené brány

I tento rok je náš kostel zapojen do projektu OTEVŘENÉ BRÁNY. Zájemci jej mohou navštívit každý víkend od května do září, od 10 do 12 a od 13 do 17 hodin. Věnovat se jim bude školený průvodce. V průběhu bohoslužeb, koncertů a jiných akcí se od prohlídek upouští. Další kostely ve Zlínském kraji zapojené projektu najdete na této stránce: http://otevrenebrany.cz Srdečně zveme k návštěvě!  číst dál »

Pozvánka na výstavu Reformace v českých zemích

Ve čtvrtek 20. července 2017 byla slavnostně zahájena zlínská etapa výstavy REFORMACE V ČESKÝCH ZEMÍCH v evangelickém kostele ve Zlíně. Úvodní slovo pronesl farář zlínského sboru Petr Pivoňka, historické zajímavosti ze Zlína návštěvníkům přiblížil ředitel Státního okresního archivu Zlín David Valůšek.  číst dál »