Pěvecký sbor ECHO Zlín

Pěvecký sbor

Pěvecký sbor se schází každé úterý od 19 hodin v malém sále evangelického kostela pod vedením sbormistra a celocírkevního kantora Ladislava Moravetze. Od roku 2014 vystupuje pod názvem Evangelický chór Zlín (zkráceně ECHO Zlín). Zpěváci jsou členy různých církví ze Zlína, Zádveřic, Vizovic, Jasenné a Liptálu. Pěvecký sbor doprovází bohoslužby, vystupuje na koncertech nebo se podílí na nahrávání CD pro časopis Český bratr. V roce 2014 se ECHO Zlín zúčastnilo Evropského setkání křesťanů ve Wroclavi, v červenci 2015 sbor spoluúčinkoval při Husovských slavnostech na Staroměstském náměstí v Praze a v červenci 2016 vystupoval na Evropském setkání křesťanů v Budapešti.

Stále přijímáme nové členy do všech hlasů – sopránu, altu, tenoru i basu. Jako kvalifikace stačí základní hudební výbava a radost ze zpěvu.