Advent a Vánoce ve sboru

Níže najdete seznam akcí, které se budou v našem kostele konat v prosinci 2018. Pro aktuální informace sledujte sborový kalendář a facebookové stránky. Těšíme se na viděnou při setkání!  číst dál »

Videopřenos nedělního slavnostního shromáždění v Obecním domě

Oslavy sta let existence Českobratrské církve evangelické vyvrcholí v neděli 16. prosince 2018 slavnostním shromážděním v pražském Obecním domě, které začíná v 15:30. Tohoto shromáždění se zúčastní pozvaní hosté a faráři a kurátoři našich sborů s manželkami. Všichni kdo nebudou moci být na místě přítomni budou moci sledovat přenos z Obecního domu přes internet.  číst dál »

Živý Betlém

Srdečně Vás zveme na Živý Betlém "Nám, nám narodil se… " soubor písní, pořekadel a tradic adventní vánoční doby – v sobotu 5. ledna 2019 od 17 hod. v našem kostele. Vstup volný. Pozvánku najdete v příloze.  číst dál »